شارژ همراه اول - ایرانسل - رایتلمشتری گرامی خرید اینترنتی شارژ سیم کارت اعتباری از طریق این سایت و با استفاده از کارتهای بانک حکمت ایرانیان و با داشتن شماره 16 رقمی کارت ، رمز اینترنتی کارت (قابل دریافت از طریق خودپردازهاي بانک حکمت ایرانیان) و پارامتر سی وی وی2 (شماره 3 یا 4 رقمی مندرج بر روی یا پشت کارت) ضروری می باشد .:لطفاً پیش از اقدام به خرید شارژ موارد زیر را مطالعه فرمائید


1. كاربر گرامي در هيچ يك از مراحل خرید از دكمه هاي Back, Refresh و Forward استفاده نكنيد در غيراينصورت خرید شما با اشكال مواجه خواهد شد.

2. در صورت بروز مشکل در حین عملیات خرید , اطلاعات شارژ کارتهای شما تنها به آدرس ایمیل شما ارسال می شود لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمایید.

3. در صورت عدم نمایش و یا عدم دریافت ایمیل حاوی رمز شارژ کارت، لطفا با شماره 22809605-021 تماس حاصل و با ارائۀ شماره 16 رقمی کارت بانکی به همراه تاریخ تراکنش و یا کد پیگيری کد رمز شارژ خریداری شده را دریافت کنید.

4. برای خرید شارژ ایرانسل - همراه اول - رایتل از طریق کد ussd بدون نیاز به اینترنت و با شماره گیری کد #765* از خط همراه می توانید شارژ خود را تهیه نمایید.

5. شما قابلیت خرید شارژ مستقیم ایرانسل به صورت شگفت انگیز و نیز خرید مستقیم شارژ همراه اول را دارید و همین طور می توانید از اتوشارژ ایرانسل و همراه اول نیز بهره مند شوید.

6. در صورتی که از فیلتر شکن استفاده می کنید در هنگام خرید آن را غیر فعال کنید زیرا بعضی مواقع در هنگام پرداخت اینترنتی دچار مشکل می شوید.
در صورت نیاز می توانید "راهنمای دریافت شارژ"را مطالعه نمائید.

:لطفاً نوع شارژ موردنظر خود را انتخاب نمائید


همراه اول


آدرس ایمیل: شماره موبایل:تعداد شارژ:


جمع کل:ایرانسل


آدرس ایمیل: شماره موبایل:


تعداد شارژ:


جمع کل:


رایتل


آدرس ایمیل: شماره موبایل:تعداد شارژ:


جمع کل: