محصولات نرم افزاری


واحد نرم افزار شرکت توسعه فناوری و تجارت حکمت به عنوان یکی از فعالترین واحدهای این شرکت،در تلاش است با ارائه مشاوره نرم افزاری،تهیه برنامه های کاربردی و پشتیبانی از محصولات خود در جهت
پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان خدمات مورد نیاز را به بهترین شکل و همگام با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ارائه دهد.

نرم افزار بصیر

نرم افزار بصیر

مدیریت تمامی سامانه های موجود در بانک حکمت ایرانیان

مشاهده
پنل مدیریت

پورتال مدیریت خودپردازها

ثبت،واریز اجاره،نگهداری،جانمایی و مدیریت تمامی خودپردازهای تحت پوشش شرکت توسعه فناوری و تجارت حکمت با امکان گزارشگیری ازاطلاعات ثبت شدۀ خودپردازها

مشاهده
سامانه استعلام ثبت احوال

سامانه استعلام ثبت احوال

تأیید صحت هویت مشتریان توسط شعب و سایر بخش های بانک

مشاهده
سامانه استعلام اشخاص حقوقی

سامانه استعلام اشخاص حقوقی

استعلام گیری از اشخاص حقوقی از طریق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با استفاده از نام یا شماره ثبت یا شناسه ملی شرکت

مشاهده
سامانه استعلام از پست

سامانه استعلام از پست

اتصال به اداره پست جهت دریافت نشانی املاک و شرکت ها از طریق شماره تلفن یا کد پستی

مشاهده
سامانه استعلام روزنامه رسمی

سامانه استعلام روزنامه رسمی

اتصال به وب سرویس روزنامه رسمی کشور به منظور اطلاع از کلیه آگهی های به چاپ رسیده در مورد شرکت یا مؤسسات مختلف

مشاهده
سامانه سهامداران

سامانه سهامداران

برنامه اطلاع رسانی سهامداران به عنوان بازوی عملیاتی و اطلاعاتی فعال بانک،به منظور ارائه اطلاعات سهامداران و جهت اجتناب از مراجعات متعدد

مشاهده
سامانه استعلام ضمانتنامه ها

سامانه استعلام ضمانتنامه ها

استعلام اصالت ضمانتنامه ها 24 ساعت پس از تاریخ صدور با استفاده از شماره و تاریخ صدور ضمانتنامه

مشاهده

نرم افزار بصیر:

در دنیای امروز با رشد سریع و برق آسای تکنولوژی و گسترش روز افزون صنایع و وسایل اطلاعاتی و ارتباطی، صنعت IT به عنوان یک عنصر پیشرو و تاثیر گذار مورد توجه صاحب نظران و متفکرین در این زمینه بوده است. در دستگاه ها و صنایعی که این تکنولوژی برای جهان کنونی به ارمغان آورده است یک عنصر کلیدی و بسیار مهم وجود دارد که این عنصر بعضا می¬تواند به عنوان شاه رگ حیاتی یک مجموعه، یک سازمان و یا حتی یک کشور قرار گیرد. این عنصر مهم و حیاتی، اطلاعات نام دارد. اطلاعاتی که می¬تواند تصمیم گیرنده خروجی های مختلف سامانه های پیاده سازی شده در سازمان ها باشد. سامانه بصیر وظیفه مدیریت تمامی سامانه های موجود در بانک حکمت ایرانیان را بر عهده دارد که در ابتدا، نسخه یک این محصول در اختیار بانک قرار گرفت، که پس از کار و آشنایی با این محصول توسط شعب نقص های موجود در آن نسخه برطرف شده و سامانه جدید، تحت عنوان بصیر دو در اختیار بانک قرار گرفته است. این سامانه با بهره برداری از جدید ترین متدهای روز برنامه نویسی نوشته شده که باعث افزایش سرعت و کاربر پسند تر شدن، سامانه شده است. همچنین از ویژگی های جدید این سامانه می توان به پنل مدیریت و تیکتینگ(سامانه ارتباط شعب با یکدیگر بصورت پیامی)اشاره کرد.

پنل مدیریت:

این پنل در اختیار کاربرانی است که می خواهند کاربر، شعبه یا نقشی را تعریف یا آنها را حذف کنند، و یا برای هرکدام سطح دسترسی به هر پنل را مشخص کنند. کاربران از طریق پنل مدیریت،با دسترسی به پنل های مدیریت کاربران،مدیریت شعب،مدیریت نقش ها،تغییر کلمه عبور کاربران و مدیریت پیام ها،ایجاد کاربر یا شعب نموده و با تخصیص و تعریف نقش ها به آنها و همچنین مدیریت پیام ها،بر این سامانه مدیریت و نظارت کامل داشته باشند.

سامانه استعلام ثبت احوال:

سازمان ثبت احوال کشور به دلیل دراختیار داشتن اسناد هویت و تابعیت فردی و آمارهای حیاتی یکی از ارکان مهم حکومت تلقی می شود. ارائه خدمات عمومی به آحاد مردم و اطلاعات ویژه جمعیتی به ارکان حکومت از ویژگی های اختصاصی و انحصاری این سازمان است. سامانۀ بصیر از اطلاعات اشخاص که در اختیار این سازمان است به منظور تأیید صحت هویت آنان استفاده می‌کند. افراد هرروزه برای انجام عملیات بانکی خود به بانک مراجعه می کنند که هویت آنها باید برای بانک احراز شود. در این پنل به منظور تأیید صحت هویت مراجعین میتوان با استفاده از اطلاعات شخصی، کارت ملی یا کارت ملی هوشمند آنان، از ادارۀ ثبت احوال استعلام گرفت.

سامانه استعلام اشخاص حقوقی:

استعلام گیری از اشخاص حقوقی از طریق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام می‌شود. در حال حاضر اطلاعات اولیه کلیه شرکتها و موسسات غیر تجاری کشور در این سامانه موجود بوده و همواره درحال به روزرسانی است. برای یافتن اطلاعات شخصیت حقوقی مورد نظر می توان بر اساس هر یک از سه آیتم نام ، شماره ثبت یا شناسه ملی جستجو نمود.

سامانه استعلام از پست:

اداره پست به عنوان مهمترین ابزار ارتباطی ارایه خدمات دولتی را از طریق پیشخوان خود سامان بخشیده است و به منظور توسعه هر چه بیشتر رقابت پذیری، پویایی در عرضه خدمات پستی و پاسخگویی مناسب به نیازهای متنوع و جدید مشتریان ، بستر مناسب جهت حضور و مشارکت فعال بخش غیردولتی را به موازات اپراتور دولتی ایجاد نموده. اداره پست به مجموعۀ بانک در دریافت نشانی املاک و شرکت ها از طریق شماره تلفن یا کد پستی آن‌ها یاری می‌رساند. با استفاده از این سامانه شعب می توانند با در اختیار داشتن کدپستی و شماره تلفن،استعلامها و گزارشات لازم را گرفته و یا این استعلامها را به صورت نمودار نمایش دهند.

سامانه استعلام روزنامه رسمی:

روزنامۀ رسمی کشور از سازمان‌های وابسته به قوۀ قضائیه می‌باشد. چاپ و انتشار روزنامۀ رسمی کشور، انجام سفارشات چاپی و مطبوعاتی مؤسسات و شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی ، چاپ و نشر برخی آگهی‌های قانونی-قضایی همچون آگهی‌های مربوط به تأسیس و ثبت شرکت‌ها و علائم تجاری و... از جمله وظایف این روزنامه می‌باشد. سامانۀ بصیر به منظور اطلاع از کلیۀ آگهی‌هایی که در مورد شرکت یا مؤسسات مختلف به چاپ رسیده منوی استعلام از روزنامه رسمی را طراحی نموده است.

سامانه سهامداران:

ارزش ذاتی در علوم مالی به ارزش واقعی سهام یک شرکت یا یک دارایی اطلاق می‌گردد که بر پایه بررسی تمامی ابعاد کسب‌ وکار مورد نظر از جمله صورت‌های مالی، پتانسل رشد شرکت و لحاظ کردن دارایی‌های مشهود و نامشهود انجام گرفته است. ارزش ذاتی لزوماً مساوی با ارزش بازاری نیست و به همین دلیل سرمایه‌گذاران بنیادی با استفاده از تفاوت میان ارزش ذاتی و قیمت بازاری اقدام به خرید یا فروش یک کالا، خدمت، ارز، دارایی یا سهام می‌نمایند. سرمایه‌گذاران ارزشی با استفاده از تحلیل‌های مختلف بنیادی بازار، اقدام به محاسبه ارزش فعلی و ارزش ذاتی یک سهم نموده و در صورتی‌که ارزش ذاتی سهم مورد نظر، بیش از قیمت بازاری آن محاسبه شود، اقدام به خرید آن سهام می‌نمایند. ارزش فعلی جریانات نقدی که سهام یک شرکت در آینده برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند، تعیین‌کننده ارزش ذاتی سهم است. بنابراین، سود مورد انتظار آینده شرکت یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت است. به این ترتیب سهامداران ارزش ذاتی سهام را با توجه به نرخ رشد آینده شرکت مشخص می‌کنند. امروزه با گستردگي استفاده از شبكه اينترنت در كشور ، اكثر شركتها داراي پايگاه اينترنتي اطلاع رساني درخصوص فعاليت ها و توليدات خويش مي باشند . با توجه به تعداد بالاي سهامداران در شركتهاي سهامي عام ، به منظور ارائه اطلاعات سهامداري و جهت اجتناب از مراجعات متعدد و تماس هاي تلفني مكرر ، خدمات نوين اطلاع رساني از جمله تلفن گويا ، sms ، email و... نيز متداول گرديده است . درحال حاضربه ياري خداوند متعال و با تجربهٌ 15 سال خدمات امور سهام شركتها و تكيه بر توانايي و استعداد نيروي جوان ، سيستم اطلاعات سهامداران بانک حکمت ایرانیان به عنوان يك بازوي عملياتي و اطلاعاتي فعال مي باشد و اينك اين بانک مفتخر است اعلام نمايد كه برنامه اطلاع رساني سهامداران تحت web نيز آماده عرضه شده است . سامانه اطلاع رساني سهامداران تحت web ، ارایه شده توسط بانک حکمت ایرانیان، به طور مستقل يا توسط link قابل دسترسی در سايت اصلي بانک قادر به ارائه خدمات اطلاعاتي به سهامداران مي باشد.

سامانه استعلام ضمانتنامه ها:

این سامانه جهت بررسی صحت اصالت ضمانتنامه های ارائه شدۀ بانکی تهیه و تولید گردیده است.