قوانین و مقررات

     

کلیه رویه های توسعه فناوری و تجارت حکمت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. لذا فروشنده و خریدار موظف به رعایت این قوانین هستند. ممکن است در قوانین فوق از سوی مراجع قانونی تغییراتی ایجاد شود. حتی در صورتیکه توسعه فناوری و تجارت حکمت این قوانین را در سایت به روز رسانی ننماید، این قوانین بر اساس قوانین مرجع کشور لازم الاجرا ست. در عین حال بخش حقوقی، مالی و مالیاتی توسعه فناوری و تجارت حکمت در تلاش است که این قوانین همواره در سایت به روز و قابل استناد باشد.

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

استفاده از سایت توسعه فناوری و تجارت حکمت به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فوق می باشد.

قابليت خرید شارژ - خريد شارژ ایرانسل - خريد شارژ همراه اول و خرید شارژ رایتل از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت توسعه فناوری و تجارت حکمت است. همچنين امكان خرید شارژ مستقیم همراه اول - شارژ مستقیم ایرانسل- شارژ مستقیم رایتل- خرید شارژ وایمکس ایرانسل و پرداخت قبض از امكانات ديگري است كه به توسعه فناوری و تجارت حکمت اضافه شده است.

پس از سفارش کالا از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می باشد ، لذا پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.

در صورتی که هزینه ارسال کالایی رایگان باشد در قسمت مشخصات کالا "ارسال رایگان " ذکر شده است.

هزینه حمل محاسبه شده در هنگام خرید فقط تا درب منزل بوده و به منظور استفاده از خدمات ویژه می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد.

تایید و امضای فاکتور فروش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.

با توجه به فروش محصولات الکترونیکی در سایت کنترل عملکرد و مشخصات بلافاصله پس از تحویل مورد پذیرش است و هرگونه ایراد بعدی تنها از طریق خدمات ضمانت کالا قابل پیگیری می باشد.

برای فعال كردن دریافت پيامكهاي تبلیغاتی، دارندگان سيمكارتهاي همراه اول بايد عدد 2 را به 8999 و دارندگان سيمكارت هاي ايرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال كنند.

پيشنهاد می كنیم قبل از خرید شارژ، فیلترشكن خود را غیر فعال كنید چون ممكن است در سایت بانك با مشكل مواجه شويد.

خیلی بندرت ممكن است مبلغ شارژ بدليل وجود اختلالات بانكی از حساب شما كسر شده اما سیمكارت شما شارژ نشود. اگر با اين مشكل مواجه شديد جای نگرانی نیست چون از 15 دقیقه تا 72 ساعت مبلغ كسر شده توسط بانك به حساب شما عودت داده می شود. در غیر اینصورت با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن های (22810826-22810469) تماس حاصل نمایید .

امیدواریم تلاش ما در جهت آسایش ، اطمینان و رضایت شما موفق بوده باشد .